W Przemyślu w sobotę, 1 kwietnia br. (oby to nie był Prioma Aprilis ;) ) bardzo poważne wydarzenie. Już jutro przekonamy się na własnej skórze, że ta sobota będzie udanym dniem. Skąd ta pewność? Bo jutro Cukiernia Fiore (ul. Kazimierza Wielkiego 17B) czyli najsłynniejsze lody w Przemyślu, a także ciasta i torty produkcji własnej otwiera letnią sprzedaż.