O smaku ciasteczek korzennych

2017-04-25
Rzeszów
Dnia: 2017-04-25
image

Dzisiaj w Rzeszowie trochę przygrzało i gdyby nie wiatr byłoby nawet wiosennie. Ale już ten nieduży wzrost temperatury spowodował zainteresowanie lodami. Wiadomość dla wszystkich miłośników „zmrzlin”: w firmowej lodziarni Niebieskich Migdałów, tuż obok Cukierni Słodkie Podarunki przy ul. Kościuszki 5 pojawiły się nowości lodowe.

W tym sezonie zaskoczą nas bardzo intrygującymi smakami:

- Il caprese - lody o smaku włoskiego przysmaku czyli słodkie pomidorki, ser mozarella z mleka bawolego oraz słodka śmietanka,

- cookies spicy - lody o smaku ciasteczek korzennych z nutą imbiru, cynamonu i goździków,

- Dona Amanda - to delikatne lody o smaku prażonych migdałów i śmietanki,

- lody o smaku wafelków WW.

Czytaj również

2024-09-11

IX Podkarpacki Festiwal Szarlotki

2024-05-06

XVI Targi Żywności Tradycyjnej „Festiwal Podkarpackich Smaków”

2024-03-07

JARMARK WIELKANOCNY NA RZESZOWSKIM RYNKU

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Podkarpackiego