Dzisiaj w Rzeszowie trochę przygrzało i gdyby nie wiatr byłoby nawet wiosennie. Ale już ten nieduży wzrost temperatury spowodował zainteresowanie lodami. Wiadomość dla wszystkich miłośników „zmrzlin”: w firmowej lodziarni Niebieskich Migdałów, tuż obok Cukierni Słodkie Podarunki przy ul. Kościuszki 5 pojawiły się nowości lodowe.
W tym sezonie zaskoczą nas bardzo intrygującymi smakami:
- Il caprese - lody o smaku włoskiego przysmaku czyli słodkie pomidorki, ser mozarella z mleka bawolego oraz słodka śmietanka,
- cookies spicy - lody o smaku ciasteczek korzennych z nutą imbiru, cynamonu i goździków,
- Dona Amanda - to delikatne lody o smaku prażonych migdałów i śmietanki,
- lody o smaku wafelków WW.