W piątek, 17 lutego br., o godz. 19.30 na scenie Oberży Zakapior w Polańczyku (ul. Zdrojowa 37) da koncert duet Mr Pollack z Mielca.
Wracają, aby pokazać co można wykrzesać z gitary i perkusji, a zaprezentują standardy Led Zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd, Hendrixa, a także z muzyki klasycznej: Beethovena, Bacha I Mozarta.
Wstęp według uznania do kapelusza artystów.