Restauracja Magnolia Dworu Kombornia, jako jedyna w regionie, bierze udział w Goût de France 2017 - międzynarodowym święcie francuskiej gastronomii.
Goût de France 2017 to wydarzenie obchodzone corocznie 21 marca na pięciu kontynentach. W Polsce to już trzecia edycja. Każda restauracja, która bierze udział w projekcie przygotowuje specjalne menu na kolację w prawdziwie francuskim stylu. Na tę okazję Marcin Majchrzak, Szef Kuchni Dworu Kombornia, skomponował zestaw francuskich potraw, które będą serwowane we wtorek, 21 marca br., w Restauracji Magnolia.
Na przystawkę podane zostaną:
- terina, wędzone żabie udka, zupa cebulowa,
- ślimaki, ostry ser owczy roquefort, bułeczka brioche,
Danie główne to:
- polędwica z dorsza, ratatuille, beurreblanc,
- comber z sarny, gratin, czosnek niedźwiedzi, szparagi, grand veneur,
Na zamknięcie kolacji:
- sery: Brie, Camembert, Bleu de Bresse
A na deser:
- Mille-feuille, zioła prowansalskie, kasztany, orzech laskowy, owoce leśne.
Koszt udziału to 199 zł od osoby. Wymagana wcześniejsza rezerwacja stolika do 18 marca br.