Image

Smak Francji w Komborni

2017-03-11
Kombornia
Dnia: 2017-03-21
image

Restauracja Magnolia Dworu Kombornia, jako jedyna w regionie, bierze udział w Goût de France 2017 - międzynarodowym święcie francuskiej gastronomii. 

Goût de France 2017 to wydarzenie obchodzone corocznie 21 marca na pięciu kontynentach. W Polsce to już trzecia edycja. Każda restauracja, która bierze udział w projekcie przygotowuje specjalne menu na kolację w prawdziwie francuskim stylu. Na tę okazję Marcin Majchrzak, Szef Kuchni Dworu Kombornia, skomponował zestaw francuskich potraw, które będą serwowane we wtorek, 21 marca br., w Restauracji Magnolia.

Na przystawkę podane zostaną:

- terina, wędzone żabie udka, zupa cebulowa,

- ślimaki, ostry ser owczy roquefort, bułeczka brioche,

Danie główne to:

- polędwica z dorsza, ratatuille, beurreblanc,

- comber z sarny, gratin, czosnek niedźwiedzi, szparagi, grand veneur,

Na zamknięcie kolacji:

- sery: Brie, Camembert, Bleu de Bresse

A na deser:

- Mille-feuille, zioła prowansalskie, kasztany, orzech laskowy, owoce leśne.

Koszt udziału to 199 zł od osoby. Wymagana wcześniejsza rezerwacja stolika do 18 marca br.

Czytaj również

2024-09-11

IX Podkarpacki Festiwal Szarlotki

2024-05-06

XVI Targi Żywności Tradycyjnej „Festiwal Podkarpackich Smaków”

2024-03-07

JARMARK WIELKANOCNY NA RZESZOWSKIM RYNKU

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Podkarpackiego