Zimową porą na Szlaku

2017-02-08
Dnia: 2017-02-12
image

O ociepleniowej chlupie w Podkarpackiem już zapomnieliśmy. Schłodziło się od razu na -10 stopni Celsjusza, dosypało śniegiem delikatnie i znów mamy prawdziwą zimę. Tegoroczna chyba przejdzie do historii, jako ta która pokazała małolatom, że – przynajmniej w naszej części Polski – może być i -20 stopni i śniegu po pas. Fotografowie ładują aparaty do samochodów i jadą co koń wyskoczy robić klimatyczne, z mroźnym powietrzem zdjęcia. Bo, a nuż następna okazja będzie za 5 lat. Przecież mamy ocieplenie. :)

Na czasami amatorskich zdjęciach macie cudne obiekty na Szlaku Kulinarnym Podkarpackie Smaki. Jest zasypany „po uszy” Hotel Arłamów, Zamek Dubiecko, ujeżdżany kuligiem Pałac Polanka w Krośnie, jak i bajkowym w zaśnieżeniu Zamek w Krasiczynie. Ale także drewniane karczmy, które potrafią zachwycić ujęciami z różnej, zimowej perspektywy: Karczma u Garncarzy w Medyni Głogowskiej oraz nocną porą Karczma Polska w Mielcu czy Karczma Pod Semaforem w Bachórzu.

Czytaj również

2024-09-11

IX Podkarpacki Festiwal Szarlotki

2024-05-06

XVI Targi Żywności Tradycyjnej „Festiwal Podkarpackich Smaków”

2024-03-07

JARMARK WIELKANOCNY NA RZESZOWSKIM RYNKU

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Podkarpackiego