Restauracja Patio w Grand Hotel w Rzeszowie (ul. Dymnickiego 1a) to jedno z najciekawszych, o ile nie najlepsze, wnętrze restauracyjne w naszym mieście. Jego oryginalna, sięgająca do drugiego piętra przestrzeń robi wrażenie na każdym, kto pojawił się tu po raz pierwszy.
Oglądając poszczególne „ściany” tego wnętrza zauważamy, że każda z nich jest inaczej rozwiązana, mamy i ciągi komunikacyjne, mamy balkony czy okna przynależne do pokoi hotelowych. Może i ciut przeładowane, ale pozwalają siedzącym w wygodnym hotelu gościom na delektowanie się detalem architektonicznym. A pod szklanym sufitem teraz fruwają teraz olbrzymie, barwne motyle, a zimową porą zobaczymy gwiazdki śniegu.
Jeżeli więc jeszcze nie zajrzeliście tutaj to warto, tym bardziej że w przyszłym tygodniu wprowadzają nową kartę menu, która jeszcze bardziej podkreśli jej śródziemnomorski charakter, z daniami rodem z Włoch, Francji czy Hiszpanii. Ale o tym za kilka dni.