W Przemyślu chłodzą po prostu BOSKO

2019-06-06
Przemyśl
Dnia: 2019-06-06
image

Znajdująca się na prestiżowym Szlaku Kulinarnym Podkarpackie Smaki Restauracja Bosko z Przemyśla (ul. Władycze 1) zwraca na siebie uwagę nie tylko przemyślanym wystrojem i arcyciekawą kartą menu. Gdy na zewnątrz szykują się temperatury w granicach i powyżej 30 stopni Celsjusza oni wyciągają spod lady cuda, które ochłodzą każdego cierpiącego.

Ich lemoniady powstają na bazie świeżych owoców oraz domowych syropów sporządzanych w restauracji, dzięki czemu mamy pewność, że są 100% naturalne. W tym roku jeszcze bardziej odświeżyli receptury i polecają je „w ciemno”. A jeżeli macie ochotę na delikatny drink w upalny dzień to żaden problem. Oto przed Państwem „Ogórkowa plaża” czyli malibu / syrop z zielonego ogórka / limonka / sprite / lód.

A na prawdziwe upały – ale nie tylko – polecają „lodożercom” wyroby Zielonej Budki i zapraszają na lodowe pyszności do letniego ogródka.

Czytaj również

2019-06-19

Zapomniany „skarb” miasta

Na placu Farnym w Rzeszowie stoi unikalny zabytek, który opuszczony p...

Czytaj więcej
2019-06-19

W Ustrzykach smakowały pieczone prosiaki

W niedzielę, 16 czerwca br., w Ustrzykach Dolnych w trakcie IV Festiw...

Czytaj więcej
2019-06-08

W Hiltonie pomysły na lato

W Restauracji The Garden Grille & Bar w Hotelu Hilton Garden Inn Rzesz...

Czytaj więcej
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej