Image

Wiosenne smaki... lodów

2017-03-31
Rzeszów
Dnia: 2017-03-31
image

W Rzeszowie słoneczko znów zaświeciło i znów przyjemnie ciepło. Szukamy więc czegoś przyjemnego, z czego w czasie sezonu zimowego raczej rezygnowaliśmy: DOBRYCH LODÓW! Cukiernia Wiedeńska (Rynek 13-14) produkuje własne rzemieślnicze lody i smaki wiosenne już się u nich pojawiły: truskawka z ziołami podkarpackimi, kawa z salsą pomarańczową, sorbet banan szpinak czekają na smakoszy.

Czytaj również

2024-09-11

IX Podkarpacki Festiwal Szarlotki

2024-05-06

XVI Targi Żywności Tradycyjnej „Festiwal Podkarpackich Smaków”

2024-03-07

JARMARK WIELKANOCNY NA RZESZOWSKIM RYNKU

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego programy współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Podkarpackiego