W Rzeszowie słoneczko znów zaświeciło i znów przyjemnie ciepło. Szukamy więc czegoś przyjemnego, z czego w czasie sezonu zimowego raczej rezygnowaliśmy: DOBRYCH LODÓW! Cukiernia Wiedeńska (Rynek 13-14) produkuje własne rzemieślnicze lody i smaki wiosenne już się u nich pojawiły: truskawka z ziołami podkarpackimi, kawa z salsą pomarańczową, sorbet banan szpinak czekają na smakoszy.