W Podkarpackiem sprawdzonych miejsc, gdzie można zjeść coś wyjątkowo dobrego-słodkiego jest co najmniej kilkanaście.
Kucharze Restauracji Hotelu Ambasadorskiego oraz cukiernicy Cukierni Wiedeńskiej (Rzeszów, Rynek 13-14) na Dzień Kobiet przygotowali dania dla pań.
W środę, 8 marca br., Karczma u Garncarzy w Medyni Głogowskiej przez cały dzień serwuje specjalny zestaw dań podawany na medyńskich siwakach.
W magazynie „Dobry Tydzień”, który ukazał się w poniedziałek, 6 marca br., znajduje się 4-stronicowy, turystyczny fotoreportaż pt. „Dolina Wisłoki”.
W piątek, 10 marca br., w Karczmie Jorgula w Nowej Dębie odbędzie się kameralny koncert Janusza Radka.
Oto kilka kolejnych nowości z regionalnych wyrobów – tym razem słodkości - od podkarpackich producent dostępnych w sklepie internetowym www.skelp.podkarpackiesmaki.pl.
Siedlisko Janczar w Pstrągowej, obiekt na Szlaku Kulinarnym Podkarpackie Smaki, Dzień Kobiet pragnie uczcić... małym jarskim co nieco.